Київські відвідини UNKєюшками ГОГОЛЬFESTу

Минулого тижня в столиці відбувся неймовірно крутий захід — ГОГОЛЬFEST!

Всі хіпстери злетілися аби помайоріти своїми пафосними луками один перед іншим. Чи могли  UNK пропустити це? Звичайно — НІ! Але, правда, дивилися ми не на смузі, а на МИСТЕЦТВО! Його там було вдосталь.

Спробуємо зараз для вас відтворити всю атмосферу…По-перше, дії заходу відбуваються на колишньому заводі, чи покинутий він напризволяще повністю, чи частково, достеменно невідомо, бо все ще зустрічалися відголоски працездатності (робочі машини, наприклад), хоча якби воно й працювало, то затхлий аромат радянщини від стін вивітрився б скоріше, я так думаю. Наступного разу ми обов’язково попитаємо в організаторів всі спірні для нас питаннячка, візьмемо інтерв’ю, наклацаймо кадрів, але поки читайте цей текст й уявляйте…

Також хочу зазначити, що цей фест проводився всьоме й тривав десять днів. На жаль, ми змогли оцінити лише останній день: і він був казковим, як ковток свіжого осіннього повітря у затхлій ямі лютої війни.

 

Отже, недопокинутий завод, з безліччю майданчиків для втілення того чи іншого виду мистецтва. А серед мистецтва в нас були й, кінотеатри, де в останній день показували Кіноальманахи «Пульс», «ГОГОЛЬFEST»;виступав Сергій Мозговий  з бажанням фрагментарного піарення свого фільму «Пілігрими», а потім й інші стрічки малознайомого авторства, серед яких була помічена цікава робота студентів КНУКІМа за мотивами Шевченкової «Катерини» (це з того, що запам’яталося) найбільше. Й театральні сцени з перфомансами від Троїцького, Радзецьких, акторів театру ДАХ (помітка: вони круті) та етно-хаос гурту Dakha Brakha. Й музичні сцени (внутрішні та вуличні) для музикантів COLLARS, Qarpa, Dead Boys Girlfriend, Кімната Гретхен, Lakeway, GolovinSky, Norma, Lazy Fingers.

Й фуд-зони з безліччю смачнючих спокус (саме атмосфера заводу, напевно, налаштовує пожерти, бо було дуже це все в тему та якось навіть дуже смачно). 

Й маркет для любителів «дрібничок» : а як же без всілякого хенд-мейду?  А до всього цього – безліч візуального арту: плакати, скульптури, манекени, інсталяції, графіті, які можна було зустріти, як на спеціально відведених місцях, так і, ніби подаруночок діда мороза у вересні, деінде. Зустрілися нам й альбоми добре відомого харків’янам (тим лише, що люблять стіни читати) Гамлета.

 

(Я прошу вибачення, якщо не дуже розбірливо змогла відокремити та пояснити всі зони, або забула щось з цікавого, — дуже вже низько моя щелепа висіла від всього побаченого,- можете виправити/підказати мені у коментарях під писаниною, буду вдячна.)

Як ми зрозуміли серед «нудужевідомихімен» у перші дні були й Настя Пліс, й Павло Гудімов, й Іздрик (прошу вибачення, якщо когось з відомих не помітили, або не знали, про їх відомість). Ми ж, якщо чесно, відомих облич останнього дня не бачили, навіть Іренку Карпу (вона ж відома нам нам була за назвою своєю у буклеті й подобою) й ту якось прогавили. Здається, ще хлопчики з харківського гурту WE ARE у попередні дні до фестивалю заглядали. Але будьте впевнені, всі десять днів були круті! Й майстер-класи проводили, й публіку розважали, та ще й годували. Просто казка якась, й може не без поганих персонажів, може й з бісинкою якою, не дарма ж Гоголівський фестиваль, але таку казку варто пережити! Тож наступного разу, каразінці, не забудьте у вересні 2015го «понаїхати» до столиці за своїм шматком мистецтва.

Ну власне, отакі новини ми привезли для Блогу студентів Каразіна зі столиці.

Бажаємо вам лише добрих  новин, панове, та лише культурних заходів.

Спеціально для UNK стільки безглуздого тексту понаписувала Вікторія Белявська (http://vk.com/belyavskaya_viktoriya). 

 

 

Вечер кино от ТО «Бандероль» в рамках «Недели Первокурсника»

В четвертый день Недели первокурсника каразинцам показали фильм «Повар на колесах». Кинопоказ состоялся в северном корпусе университета и собрал всех тех, кто неравнодушен к хорошим фильмам и вкусной еде. В рамках кинопоказа прошел конкурс на лучшую фотографию с гастрономической тематикой, в котором победила студентка филологического факультета Людмила Красовская. UNK желает ребятам побольше сладких моментов и хэппи-энда на первой сессии! Bon Appetit, каразинцы!

Квест [Недели Первокурсников 2014]

 

Шел второй день недели первокурсников,где ребят ждал квест: азарт, быстрый темп, смекалка,…убийства в самых дальних аудиториях того самого непредсказуемого Северного корпуса универа…куда завели его коридоры-смотрим.