Бумбокс для UN.k TVНаближення сесії — не привід відмовляти собі у задоволеннях! Так вважають і студенти Харківського національного, то ж не змогли проігнорувати приїзд улюбленого гурту « Бумбокс» до першої столиці. Як всі «відривалися» на концерті та подробиці розмови з лідером гурту — Андрієм Хливнюком за лаштунками, знає UN.k TV!

[Битва ВУЗів 2012]23 листопада в клубі «Місто» пройшов перший етап другого сезону найяскравішого реаліті-шоу Харкова — «Битва ВУЗів». Того вечора кожна з 17-ти команд-учасників представила на розсуд компетентного жюрі власні творчі номери. Перші місця розподілили наступним чином: І місце- МНС, ІІ — ХДАДМ, ІІІ- ХАІ. ХНУ ім В.Н.Каразіна посів почесне XV місце.
UN.k вітає всіх учасників «Битви» та бажає подальших успіхів!
Вболіваймо!!!

[Alma Mater 2012] Гала-концерт16 листопада — особливий день для студентів Харківського національного університету ім. В.Н Каразіна!
208-ма річниця від дня заснування університету увінчалася низкою святкових заходів, серед яких одна з найжаданіших подій осені — гала-концерт конкурсу першокурсників Alma Mater 2012.

404

По техническим причинам полное видео с гала-концерта «Альма-матер» будет доступно лишь через несколько дней.