Карина Сулейманова- дівчина, що навчилася отримувати «все й відразу»

Чи можна бути одночасно і красивою, і розумною, і талановитою? Я вважаю, що так. Карина Сулейманова є яскравим прикладом цього. Спілкуючись з дівчиною, я зрозуміла, що вона навчилася отримувати «все і відразу». 

Карина Сулейманова пройшла відбірковий етап і буде представляти філологічний факультет.

Нарешті, після довгого робочого тижня мені вдалось поспілкуватися з головною героїнею:

-Почнемо з самого банального, але не менш важливого. На ЗНО з німецької мови ти набрала максимальну кількість балів. Читачам було б цікаво дізнатись, як ти готувалась до іспиту. Чи важко тобі було? Можливо ти відвідувала репетитора?

-Я дуже люблю мови, особливо німецьку. Вчителі завжди говорили, що у мене схильність до вивчення мов, вони даються мені з легкістю.

Останній раз я відвідувала репетитора десь у 7 класі. З того часу я вчила мову сама.

А до ЗНО я приготувалась за день. До сих пір дивуюсь своїми балами.

-Що ти порадиш людям, які починають вивчати мову?

-Мені здається, що найголовнішим є любов до того, що ти вчиш і чим займаєшся. Я ніколи не слідувала правилам при вивчинні мови, не сиділа годинами за підручниками, вичаючи таблиці. Я слухала музику, дивилася фільми та читала книги на німецькій мові. Результат вражаючий.

-Чим ти захоплюєшся, крім того, що вивчаєш мови?

-Як і всі, я займалась танцями, грала на фортепіано, відвідувала театральний гурток, їздила на конях. Але, у підступного ЗНО були свої плани. На першому місці у меня завжди було навчання, тому, коли я зрозуміла, що не встигаю, мені довелось все покинути.

-Чи можеш ти поділитись своїми планами на майбутнє?

-Розповідати все не буду, але понад усе для мене – це розвиток і процвітання моєї країни. Я вважаю, що на наших плечах лежить велика відповідальність за майбутнє, оскільки ми люди «нового мислення», які виросли на єдиній і незалежній державі.

-Нещодавно у стінах нашого університету пройшов кастинг на конкурс «Міс факультет». Тебе обрали представницею філологічного факультету. Що підштовхнуло тебе взяти участь у кастингу?

-Мої одногрупниці підштовхнули мене взяти участь у цьому кастингу.

-Ти вірила в те, що тебе оберуть?

-Спочатку була якась надія, але після кастингу мені здалось, що я не впоралась з тим, що від мене вимагало журі. Результат для мене був повною, але приємною несподіванкою.

-Чи не заважає тобі навчатись підготовка до конкурсу? Як вас готують?

-Поки що навантаженість в університеті нормальна, тому я мойже все встигаю.
Підготовка проходить щодня о 18:00 в клубі «Радмір». Взагалі, на репетиції я ходжу з радістю, оскільки учасниці конкурсу всі класні та веселі дівчатка. Окремої поваги заслуговує Женечка — наш хореогра . Це людина є дуже терплячою по відношенню до нас.

-Ні для кого не секрет, що після таких кастингів проходять бурхливі обговорення щось на кшталт цього: «Вона не красива. Ця дівчина не варта представляти наш факультет». Як ти це прокоментуєш?

-Подібні обговорення я приймаю за заздрість. До мене доходили чутки, що в мою сторону так висловлювались, та ще й в більш грубій формі. Звісно, мене це трішки образило, але не потрібно зациклюватись на таких чутках.

-Ти вважаєш себе гідною представляти філологічний факультет на цьому конкурсі?

-Якщо мене обрали, то це вже означає, що я гідна бути представницею на конкурсі краси. Мій обов’язок полягає в тому, щоб довести всім, що філологічний факультет є  найкращим!

-Ти вже брала участь у таких конкурсах, чи для тебе це в новинку? Можливо ти співпрацювала з якимись модельними агенствами ?

-Я ніколи не співпрацювала з модельнимии агенствами та не брала участь у подібних конкурсах. Тепер я зрозуміла наскільки це цікаво і що я втратила.

-Розкажи про те, яка атмосфера панує на ваших тренуваннях. Що в них особливого?

-На наших тренування панує атмосфера краси та молодості!  Дивно, але тренування (якщо їх можна так назвати) проходять без напруги чи дискомфорту. Більш того , вони пролітають миттєво! Якби була можливість, я б ще більше репетирувала. Атмосфера справді особлива, оскільки, не дивлячись на те, що це конкурс краси, ми ще жодного разу не посварилися і не підпиляли один одному підбори (сміється – прим. автора).
-І на останок, уяви собі таку ситуацію (якщо ми вже завели мову про підпилюванні підборів) : на сцені, під час танцю, у тебе ламається каблук, як ти будеш діяти?
-
Якщо таке станеться, то я упаду в красивому піруеті, наче так було задумано. Така собі родзинка.
-Ми бажаємо тобі, перш за все, перемоги в «Міс Факультет – 2014», бажаємо, щоб ставлення з боку близьких і друзів змінювалося лише в кращу сторону і залишатися такою ж привітною дівчиною, якою ти була і до конкурсу. Побажай, будь ласка, і ти у відповідь щось читачам цього інтерв’ю.
-Велике спасибі! Моє ставлення ніколи НЕ поміняється до близьких і рідних, як би там не склалася надалі моє життя. Читачам хочу побажати перемагати у всьому по життю! Ось що дійсно важливо!

 

Матеріал підготувала Людмила Красовська (http://vk.com/id60074410)

2 925 просмотров

Leave a Comment.